Poradniki i tutoriale

Jak wyłączyć powiadomienia w YouTube na iPhone oraz irytujące adnotacje

Jeżeli posiadasz zainstalowaną aplikację YouTube na swoim telefonie, równocześnie dostajesz irytujące powiadomienia np. z polecanymi filmami to podpowiem Tobie jak sobie z tym poradzić.

Są dwa sposoby:

  1. Wchodzimy w Ustawienia —> Powiadomienia —> YouTube —> wyłączamy powiadomienia. Ta opcja wyłącza wszystkie powiadomienia jakie wysyła nam YouTube.
  2. Jeżeli chcemy wyłączyć tylko niektóre powiadomienia, należy uruchomić YouTube —> kliknąć w „trzy kreski poziome” w lewym górnym rogu —> koło zębate (ustawienia) —> Powiadomienia —> tutaj sobie odznaczamy te, które nas nie interesują.

IMG_2691

Ile razy denerwujesz się, kiedy pragniesz w spokoju obejrzeć film, teledysk na YouTube a na nim wyskakuje masa dymków z różnymi informacjami, często dla nas nie istotnymi, które można ręcznie zamykać po kolei celując w małego „iksa”? Tutaj także są dwa sposoby:

  1. Wchodzimy w YouTube —> klikamy interesujący nas film —> koło zębate —> wyłączamy adnotacje.
  2. Klikamy w swój awatar w prawym górnym rogu —> koło zębate —> Odtwarzanie —> odznaczamy Adnotacje i Interakcja —> Zapisz i na zawsze cieszymy się brakiem irytujących nas dymków.

Zrzut ekranu 2015-08-05 o 22.15.10

To Top