Aplikacje na iOS i OS X

Tweetbot 4 iOS – czyli najlepszy klient Twttera

Serwisu społecznościowego Twitter nie trzeba nikomu przedstawiać, chociaż (podobno) jest on mniej popularny od konkurencyjnego Facebook’a. Wszystko oczywiście zależy od grupy ludzi na której sprawdzimy z czego dokładnie korzystają.

Tym którzy znają Twittera pewnie nie trzeba przedstawiać aplikacji Tweetbot autorstwa Tapbots którą znajdziemy zarówno na urządzeniach z systemem iOS jak i na komputerach z systemem Mac OS X.

Wczoraj twórcy tego świetnego klienta wypuścili do sklepu App Store nową wersję Tweetbota oznaczoną numerem 4. Aplikacja ta jest teraz uniwersalną dla urządzeń z systemem iOS tzn. , że zainstalujemy ją na urządzeniach iPod, iPhone, iPad.

Nowy odświeżony interfejs, szybkie odpowiedzi, pełne wsparcie dla nowych funkcji systemu iOS 9, jak np. Split-View, statystyki użytkownika i wiele innych dodatkowych funkcji. Trzeba przyznać, natywna aplikacja Twittera wygląda bardzo słabo przy tym rozwiązaniu, a jak dodamy do tego synchronizację osi czasu pomiędzy kilkoma urządzeniami wyjdzie nam wspaniałe narzędzie do obsługi Twittera. Kto jeszcze nie kupił (tak jak ja do wczoraj) zapraszam do promocji, aplikacja jest tymczasowo przeceniona z 9,99 euro na 4,99 euro. Z tym programem na pewno zacznę korzystać bardziej z Twittera.

[appstore id=1018355599]

A Wy jakiego klienta używacie?

To Top