Aplikacje na iOS i OS X

Uczyń swój portfel lżejszym i podaruj sobie wygodę

Niejednokrotnie wielu z nas zdarzyło się po raz kolejny robić zakupy w sklepie w którym posiadamy status „stałego klienta” ponieważ otrzymaliśmy od firmy kartę lojalnościową. Przy kasie pada pytanie – posiada pan naszą kartę?

Tu pojawiają się schody bo faktycznie posiadamy ale nie przy sobie bo uznaliśmy, że lepiej zostawić ją w domu a wziąć wtedy gdy na owe zakupy planowo się wybierzemy. Naprzeciw temu problemowi wychodzi testowana przeze mnie od ponad 2 miesięcy aplikacja do przechowywania kart lojalnościowych – Stocard. Uważam ją za najbardziej trafny wybór, gdyż wiele polskich firm podjęło z nimi współpracę. Również istnieje możliwość dodania innej niezrzeszonej karty oraz podpisania jej własną nazwą jak również wstawienia logo karty. Ot co portfel staje się lżejszy i wygodniejszy w użytkowaniu.

stocard wybór

Wydawało mi się, że ograniczyłem się do niewielu kart, które uznałem za niezbędne i były nimi karty: bankomatowe, dowód osobisty, prawo jazdy, karta lojalnościowa Alma, Piotr i Paweł, Tesco czyli tam gdzie najczęściej robię codzienne zakupy. Znalazły się również inne faktycznie nieużywane codziennie lecz jednak takie z których stosunkowo często korzystałem a wiecznie ich zapominałem: Nike, PAYBACK i inne.

Postanowiłem spróbować czegoś nowego i zainstalowałem Stocard. Dodałem wszystkie karty, które posiadały kody kreskowe i usunąłem je z portfela przez co ku mojemu zdziwieniu zrobił się o połowę cieńszy. Uznałem to za duży plus i przystąpiłem do testów.

Pierwszy dzień, pierwsze zakupy. Wszystko działa; w Almie bez problemu, Tesco przy użyciu ręcznego czytnika również. Tak samo po kilku dniach okazało się w przypadku innych kart. Jedynym problemem, okazało się tankowanie na stacjach Statoil gdzie sprzedawca musi wprowadzać kod ręcznie. Poza tym jednym ewenementem nie napotkałem innych trudności związanych z funkcjonalnością aplikacji a dokładniej czytnikiem kodów kreskowych z których korzysta dana firma.

stocard app

Podsumowując – szczerze zachęcam do wypróbowania tej niezwykle przydatnej aplikacji, dzięki której każdy może mieć dowolną kartę, która posiada kod kreskowy pod ręką i nie przepuścić okazji do zbierania punktów, które później możemy wymienić na wybrany produkt czy też pomniejszyć koszty zakupów.

Aplikacja jest kompatybilna z systemem iOS jak również Android co czyni ją bardzo powszechną i z pewnością wpłynie na ciągłe podnoszenie standardów oraz dodawanie nowych sieci, przez co dołączanie kart, które jeszcze nie widnieją na liście stanie się jeszcze łatwiejsze.

Komentarze
To Top