Sprzęt Apple i akcesoria

4 nowe reklamy Apple Watcha Series 2

W piątek na kanale Apple w serwisie YouTube pojawiły się 4 nowe reklamy zegarka Apple Watch. Konkretnie mowa tu o modelu Series 2 w wersji Sport. Co ciekawe, forma omawianych spotów jest nieco inna niż tych wcześniejszych.

Każda z dość krótkich, trwających od 10 do 15 sekund reklam jest dynamiczna oraz przedstawia podobnie rozpoczynającą się historię. Pewna osoba odpakowuje swój gwiazdkowy prezent, czyli Apple Watcha Series 2 i od razu rzuca go na głęboką wodę. Zegarek jest intensywnie używany do tego, do czego został stworzony, czyli do sportu w różnej postaci oraz różnych miejscach. Dynamiczne ujęcia reklam świetnie przedstawiają charakterystykę tego produktu. Pokazują one także różne funkcje Apple Watcha, nie tylko trening ale przykładowo Apple Pay.

Pierwsza reklama nosi nazwę „Go Run” i przedstawia Apple Watcha w wersji Nike+ podczas biegania. 

Druga z nich nazwana „Go Out” przedstawia zegarek już w zwykłej wersji podczas aktywnie spędzonej drogi przez miasto w deszczowy dzień. W reklamie tej podkreślono również wodoodporność Apple Watcha Series 2. 

Najkrótsza, dziesięcio-sekudnowa, trzecia reklama, czyli „Go Dance” pokazuje nam jak Apple Watch może przydać się podczas tańca. 

Ostatni ze spotów noszący tytuł „Go Play” przedstawia zegarek Apple Watch Series 2 podczas gry w piłkę nożną. 

Trzeba przyznać, że chyba każdy chciałby dostać taki prezent pod choinkę, chociaż może nie każdy od razu przetestowałby go  w taki sposób.

Jak Wam się podoba taki typ reklam od Apple? Podzielcie się opinią w komentarzach!

Komentarze
To Top