Gry na iOS i OS X

Big Win Soccer – prosty menadżer piłkarski

Od piłkarskiego szaleństwa związanego z Euro 2012 minęło już trochę czasu. Jeśli jednak macie ochotę znów poczuć trochę footbolowych emocji i pobawić się w trenera piłkarskiego klubu, może zainteresować Was gra Big Win Soccer. Gra jest darmowa i jest czymś w rodzaju menadżera piłkarskiego, w którym możemy stworzyć i rozwijać swój zespół marzeń, grając z drużynami prowadzonymi przez innych graczy.

Na początku rozpoczynamy od stworzenia naszego podstawowego składu wybierając dostępnych graczy z kart. Mamy tutaj możliwość personalizacji każdego zawodnika poprzez zmianę imienia i nazwiska, koloru skóry, włosów i narodowości. Oczywiście nasz zespół musi też mieć jakąś nazwę. Kiedy jesteśmy już gotowi, możemy rozegrać pierwszy mecz. Jeśli chcemy, mamy możliwość obejrzenia całej transmisji (oczywiście gra odbywa się w trybie mocno przyspieszonym), kibicując naszej drużynie lub możemy od razu przejść do podsumowania.

Wraz z naszymi kolejnymi sukcesami poszerzamy grono wiernych naszemu klubowi kibiców, a także zdobywamy nowe fundusze, które możemy wymienić na nowe karty. Te z kolei posłużą nam na zwiększanie umiejętności naszych zawodników. Zdobywane pieniądze będą nam także potrzebne na leczenie zawodników, gdyż tak jak w rzeczywistości, tutaj także zdarzają się kontuzje.

W początkowym okresie, po pojawieniu się gry, istniały spore problemy z połączeniem z serwerem, ponieważ jednak od premiery minęło już trochę czasu i pojawiło się kilka aktualizacji, teraz podczas gry nie powinniśmy napotkać żadnych problemów.

Jeśli jeszcze nie graliście z Big Win Soccer, myślimy że warto poświęcić chwilę temu tytułowi, zwłaszcza, że jest on dostępny całkowicie za darmo.
Życzymy Wam wielu zwycięskich meczy! 😉

[appstore id=481896903]

Komentarze
To Top