Gry na iOS i OS X

Order & Chaos Online w obniżonej cenie!

Order & Chaos Online

Order & Chaos Online

Order & Chaos Online to gra 3D typu MMORPG (skrót od Massively multiplayer online role-playing game), osadzona w świecie fantasy.

Wraz z innymi graczami możemy poruszać się po olbrzymim świecie, rozwijać swoją postać, dołaczyć do gildii, wytwarzać, kupować, sprzedawać przedmioty, uzbrojenie, wykonywać zadania (questy), walczyć z potwarami, i tak dalej, i tak dalej… Jednym słowem możemy robić wszystko co w grach tego typu znanych np. z PCta.

Teraz Gameloft udostępnił grę w bardzo atrakcyjnej cenie – jedynie 0,79 €. Nie jest to jednak opłata jednorazowa, gdyż od samego początku istnienia tej pozycji, musimy także wykupywać kolejne subskrypcje przez in-app-purchase pozwalające nam na kontynuowanie rozgrywki online. Warto jednak zaznaczyć, że po zakupie, od momentu pierwszego logowania, możemy grać przez 3 miesiące bez ponoszenia dodatkowych opłat, co na pewno pozwoli nam się wystarczająco nacieszyć grą 🙂

Osobiście dosyć dawno już nie grałem w tę grę, jednak zakupiłem ją jeszcze w dniu premiery i u mnie ma ona najwyższą ocenę 🙂 Jeśli jeszcze nie graliście, bardzo polecam!

[appstore id=414664715]

Komentarze
To Top