Gry na iOS i OS X

Anomaly Korea

Anomaly Korea

Anomaly Korea

Pamiętacie grę Anomaly Warzone Earth? To jedna z najlepszych polskich produkcji, jakie pojawiły się w AppStorze. Gra została bardzo dobrze przyjęta na całym świecie, uzyskując rewelacyjne oceny i recenzje w najpopularniejszych serwisach branżowych.

Teraz jej twórcy, 11 Bit Studios, zapowiedzieli wydanie kontynuacji o nazwie Anomaly Korea. Jak sama nazwa wskazuje, tym razem rozgrywka będzie toczyć się w Korei. Gra ma trafić na urządzenia z iOS, oraz możemy spodziewać się, że także na komputery Mac, jednak co do tego nie ma jeszcze żadnej oficjalnej informacji.

To co cechowało Anomaly Warzone Earth i z czym na pewno spotkamy się w drugiej części gry, to bardzo nowatorskie podejście do koncepcji gier strategicznych. Gra jest bowiem odwrotnością gier typu tower defence i naszym celem nie jest obrona, a atak. W grze kontrolowaliśmy konwój pojazdów, ustalając jego trasę przejazdu przez miasto zawładnięte przez wrogi jednostki, a naszym głównym zadaniem było przebicie się poprzez obszar zabezpieczony wieżami obronnymi przeciwnika.

Do tego całość opleciona była ciekawą fabułą, co na pewno będzie miało miejsce i tym razem.

Z niecierpliwością oczekujemy nowej pozycji 11 Bit Studios i mamy nadzieję, że gra pojawi się w polskiej wersji językowej. Ciekawe też jakie nowości pojawią się w stosunku do pierwszej wersji?

[aktualizacja: 00:25 16.08.2012]

W internecie pojawił się pierwszy film reklamujący Anomaly Korea. Koniecznie zobaczcie:

[youtube id=”LIiC32aY21A” width=”600″ height=”350″]

Źródło filmu: Touch Arcade.

Komentarze
To Top