Gry na iOS i OS X

Where’s my water? – poznajmy Swampy’ego

Where’s my water? to gra pod sztandarem Disney’a, w której pomagamy głównemu bohaterowi Swampy’emu – wziąć prysznic.

Gra zaczyna się od wprowadzenia nas w świat Swampy’ego, który jest aligatorem żyjącym w kanałach, ale nie jest on zwyczajnym aligatorem. Gdy inne przegryzają stare rury ściekowe, szukają śmieci w ściekach i ogólnie daleko im do ideału higieny osobistej, nasz bohater w swoim małym domku próbuje za wszelką cenę wziąć prysznic. Towarzyszy mu przy tym jego ukochana gumowa kaczuszka 🙂

I tu pojawia się problem, z którym to my musimy sobie poradzić, gdyż na drodze do kąpieli Swampy’ego stoją różne przeszkody: ziemia, toksyny, czy nawet wybuchające bomby. Gra zmusza nas do logicznego myślenia, ponieważ z poziomu na poziom wszystko coraz bardziej się komplikuje. Po każdym poziomie zaczynamy zadanie od nowa z trudniejszymi przeszkodami.

Całość przeplata wątek miłosny. Pomiędzy Swampy’m, a Ally – uroczą aligatorką – staje Cranky, samiec alfa, który za wszelką cenę utrudnia życie naszemu bohaterowi. Czy to mu się uda? Wszystko zależy od nas.

Osobiście gra przypadła mi do gustu, a główny bohater zdobył moją sympatię. Where’s my water? zmusza do myślenia i angażuje wszystkie osoby z naszego otoczenia (nawet gdy nie chcemy) 🙂 do pomocy. Można też liczyć, oprócz 200 poziomów w wersji pełnej, na nowe dodatki, ponieważ autorzy wciąż wydają nowe aktualizacje do gry.

Nie ma tu skomplikowanego sterowania – wystarczy nasz palec. Dodatkowo gra jest uniwersalna i działa na wszystkich urządzeniach mobilnych Apple. Przed zakupem, możecie przetestować wersję free.

[download]

[appstore id=449735650][appstore id=467810884]

Komentarze
To Top