Gry na iOS i OS X

Recenzja gry Pocket Army

Tym razem przyjrzymy się najnowszej grze od Pine Entertainment pt. Pocket Army, która jest kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami z systemem iOS.

W grze tworzymy  armię, którą następnie będziemy dowodzić i bronić zamku przed wrogami. Na początku w skład naszego oddziału może wejść 8-u szermierzy. Z czasem odblokujemy poziomy, które pozwolą na stworzyć większą armię składającą się z lepszych żołnierzy, przykładowo z łuczników, włóczników, magików czy kapitanów.

W celu wyszkolenia żołnierzy potrzebujemy pieniędzy, które zdobywamy obrabowując pokonanych przeciwników.

Naszego bohatera możemy w pełni dostosowywać do swoich upodobań, posiada kilkadziesiąt unikalnych zdolności do odblokowania oraz bronie, tarcze, zbroje i pierścienie, w które możemy go wyposażyć.

Pocekt Army jest pełna możliwości, można grać online z tysiącami innych graczy, grać ze znajomymi przez Facebooka czy Game Center zapraszając ich do swojej armii.

Jednak, jak prawie każda gra, posiada ona też swoje wady, a mianowicie po pewnym czasie staje się nudna. Można stworzyć armię, udoskonalać ją i walczyć nią, ale później wyłącznie walczymy, a to staje się monotonne. Jest również zbyt prosta – aby pokonać przeciwników nie trzeba się w żaden sposób napracować.

[youtube id=”Pyeid4zWIkY” width=”600″ height=”350″]

Uważam, że w Pocket Army warto zagrać ze względu na dobrą grafikę i możliwość grania online jednak mimo to gra po pewnym czasie przestaje nas ciekawić.

[appstore id=529961657]

Komentarze
To Top