Gry na iOS i OS X

Mad Skills BMX

Kilka dni temu zapowiadaliśmy premierę gry Mad Skills BMX od Turborilla . Gra pojawiła się w AppStore zaledwie cztery dni temu a już jest na czwartym miejscu najczęściej pobieranych płatnych aplikacji na iOS w kategorii „Gry”

Turborilla wydała już jedną grę w podobnych klimatach – Mad Skills Motocross, które ukazało się już jakiś czas temu. Gra miała bardzo przystępny system sterowania oraz miłą dla oka grafikę, dlatego też zebrała pozytywne recenzje i nieźle się sprzedała.

W Mad Skills BMX wcielamy się w rowerzystę, który oczywiście jeździ na rowerze typu BMX, a naszym zadaniem jest pokonanie danej trasy szybciej od naszego przeciwnika. W grze do wyboru mamy kilkunastu rowerzystów, którzy różnią się od siebie wyglądem, ubiorem oraz rowerem.

W celu szybszej jazdy oraz pokonywania nierówności mamy możliwość wykonania kilku ewolucji takich jak wyskok wraz z rowerem, jazda na jednym kole oraz obrót w powietrzu w lewo lub prawo, który zwiększa nasz poziom adrenaliny, dzięki której jedziemy szybciej przez 4 sekundy.

Do przejechania mamy 40 tras, które zostały podzielone na cztery poziomy trudności:

  • Nowicjusz
  • Pośredni
  • Expert
  • Profesjonalista

Na nasze szczęście producent zapewnia, że z czasem udostępni nowe trasy.

[youtube id=”y1hQJ-Ypkco”]

Mad Skills BMX jest grą wymagająca dobrego opanowania sterowania. Znacznie poprawiono dźwięk oraz grafikę, która aktualnie stoi na bardzo wysokim poziomie. Dodatkowo muzyka w tle umila nam czas spędzony z grą i uważam, że producent zdecydowanie zapracował na pochwałę, a tytuł ten powinien posiadać każdy maniak gier na iOS i nie tylko.

[appstore id=487767194]

Komentarze
To Top