Gry na iOS i OS X

City of Secrets 2 – nowe informacje

City of Secrets 2 (Miasto Sekretów 2) - Aidem Media - iOS (iPhone, iPod touch, iPad)
City of Secrets 2 to kontynuacja bardzo udanej, pełnej humoru gry przygodowej polskiego studia Aidem Media (recenzja City of Secrets+). Prace nad drugą częścią gry trwają od blisko 1,5 roku. Nad grą pracuje zespół około trzydziestu osób.

W przeciwieństwie do pierwszej części, Miasto Sekretów 2 zostało podzielone na epizody, które będą cyklicznie udostępniane. Na razie jeszcze nie wiemy, czy nowe epizody otrzymamy w ramach darmowej aktualizacji aplikacji, czy może będziemy musieli je zakupić przez in-app purchase.

Jak poinformowało nas studio Aidem Media, planowane jest wydanie gry w dwóch wersjach językowych – angielskiej i polskiej. Niestety wersja polska nie będzie dostępna w dniu premiery. Producent planuje ją udostępnić dopiero w okolicach daty premiery ostatniego epizodu gry. Pod względem ekonomicznym jest to zrozumiałe posunięcie, jako że gra w wersji angielskiej będzie bardziej uniwersalna i trafi do większego grona odbiorców. Mimo wszystko szkoda, że pomimo, że nad grą pracuje polska firma, na nasz ojczysty język będziemy musieli pewnie długo poczekać.

Poniżej możecie zobaczyć plakaty zapowiadające i promujące najnowszą grę studia – tym razem w języku polskim:

Przy okazji możecie także zobaczyć jak wygląda początkowy szkic lokacji, koncept w porównaniu z ostateczną wersją:
City of Secrets 2 (Miasto Sekretów 2) - Aidem Media - iOS (iPhone, iPod touch, iPad)

Komentarze
To Top