Informacje i nowości

Listonic: Zamów Zakupy – zakupy przez telefon

Listonic: Zamów Zakupy - iOS (iPhone, iPod touch)
Urządzenia mobilne towarzyszą nam w niemal każdej dziedzinie życia. Ułatwiają nam je, dają nowe możliwości.

Jedną z bardzo ciekawych usług, która została właśnie uruchomiona w Polsce, jest możliwość zrobienia zakupów za pomocą naszego iPhone’a!

Wystarczy posiadać darmową aplikację Listonic: Zamów Zakupy, i już możemy przeglądać produkty i dodawać je do wirtualnego koszyka. W chwili obecnej jest to jedyna aplikacja, która umożliwia nam robienie zakupów spożywczych z poziomu naszego telefonu. Program obecnie współpracuje z trzema sieciami sklepów: Alma, Frisco i A.pl, więc jak pewnie domyślacie się, zasięg aplikacji jest ograniczony, jednak jej autorzy ciągle pracują nad dodaniem obsługi kolejnych miast.

Aby sprawdzić, czy miejsce gdzie mieszkamy jest obsługiwane, wystarczy po uruchomieniu programu podać nasz kod pocztowy, a aplikacja poinformuje nas o tym, czy możemy dokonać zakupów.

Niestety w pobliżu mojego miasta nie ma żadnego z w/w sklepów, więc w chwili obecnej nie mogłem zrobić pełnego testu programu. Jedyne co mogłem to znaleźć najbliższy mnie sklep i przejrzeć dostępne produkty. Mimo wszystko aplikacja robi bardzo pozytywne wrażenie. Przeglądanie produktów jest wygodne i przyjemne. Co najważniejsze zakupy (o ile mieszkamy w odpowiednim miejscu 😉 ) robimy szybko i sprawnie: bez kolejek i korków, w dogodnej dla nas chwili i z dostawą do domu.

[appstore id=574794445]

Komentarze
To Top