Gry na iOS i OS X

Krzyżówki Plus na długie, zimowe wieczory

Krzyżówki Plus - iOS (iPhone, iPad, iPod touch)

Nie tak dawno prezentowaliśmy Wam grę Wisielec (zobacz: recenzja gry Wisielec). Dzisiaj, dla fanów słownych łamigłówek przedstawiamy inną aplikację: Krzyżówki Plus.

Nowa wersja aplikacji zawiera przeprogramowany interfejs oraz nowe typu krzyżówek: klasyczne, panoramiczne, kształtne oraz jolki. Krzyżówki dostępne są w dwóch wersjach językowych – polskiej i angielskiej. Jest to więc sposób nie tylko na rozruszanie naszych szarych komórek, ale także i naukę języka angielskiego.

Krzyżówki podzielone są pod względem poziomu trudności (jest ich pięć), a także tematycznie. Przeglądając krzyżówki widzimy procentowy wskaźnik ich rozwiązania, co pozwala szybko sprawdzić, nad którą łamigłówką musimy jeszcze najwięcej popracować. Jeśli któraś z krzyżówek okaże się dla nas za trudna możemy skorzystać ze wskazówek.

Chociaż sama aplikacja jest darmowa, to po jej ściągnięciu nie będziemy mieli żadnej krzyżówki. Te musimy pobrać sami, wewnątrz aplikacji. Do wyboru mamy zarówno bezpłatne pakiety krzyżówek, jak i płatne w cenie 0,89 € każdy.

[appstore id=544059311]

Komentarze
To Top