Gry na iOS i OS X

IdentiKid – sprawdź, czy masz fotograficzną pamięć

Studio Epic Hamster przygotowało grę IdentiKid w wersji HD, co oznacza, że teraz możemy cieszyć się nią zarówno na iPadzie jak i na iPhone’ie. Dla tych, którzy po raz pierwszy mają styczność z tą pozycją zapraszam do lektury.

Zadanie rysownika portretów pamięciowych nie jest łatwe, a szczególnie, gdy opiera się ono na opisach ludzi będących w szoku. W grze wcielamy się w rolę małej dziewczynki, która jak się dowiadujemy, padła ofiarą pewnego incydentu. Na szczęście ma ona przy sobie iPhone’a, dzięki któremu wezwała policję. W ten sposób trafiamy na nieutalentowanego funkcjonariusza, który nie potrafi narysować naszego sprawcy, ale nic nie szkodzi, ponieważ sami jesteśmy całkiem niezłymi artystami.

IdentiKid - iOS (iPhone, iPod touch, iPad)

Gra polega na zapamiętaniu jak największej liczby cech charakterystycznych każdego z naszych podejrzanych, a następnie opisanie go poprzez wybór odpowiednich elementów. Edukacja połączona z zabawą to świetny pomysł, szczególnie dla dzieci, które jak dobrze wiemy, bardzo szybko rozwijają swoje umiejętności. Ale nie tylko one będą z tej gry zadowoleni. Dla mnie stanowi ona pewnego rodzaju wyzwanie, a do tego wszystko jest otoczone bardzo radosną atmosferą.

Gra ma wbudowany, oparty na GameCenter, bardzo ładny system odznaczeń, który pobudza mnie do dalszej rywalizacji ze swoją pamięcią. Mamy też tryb kreatywny, w którym możemy stworzyć swojego własnego avatara, który zostaje zapisane w naszej galerii.

Jeżeli szukacie gry dla swoich małych „potworków” lub chcecie doznać nutki rywalizacji ze swoją umiejętnością zapamiętywania lub przyjaciółmi, to gorąco polecam. Grę IdentiKid HD testowałem na iPadzie 2-giej generacji i sprawowała się bezproblemowo.

[appstore id=545679190][appstore id=576175471]

Komentarze
To Top