Aplikacje na iOS i OS X

NaviExpert w AppStore

NaviExpert - iOS (iPhone, iPad)

NaviExpert - iOS (iPhone, iPad)

Właśnie do AppStore trafiła nowa nawigacja samochodowa NaviExpert.

Oprócz standardowych funkcji nawigacyjnych, program ma także kilka dodatkowych, przydatnych podczas podróży funkcji:

Trasy omijające korki

Nawigacja wykorzystuje informacje pochodzące od kierowców na temat ruchu drogowego. Dzięki nim wiadomo jak szybko w danym momencie pokonuje się poszczególne odcinki drogi. Jeśli na jakimś odcinku NaviExpert wykryje korek bądź niższą prędkość, aplikacja wyznaczy alternatywną trasę, aby ominąć ten odcinek.

Ostrzeżenia CB

NaviExpert przenosi funkcjonalność powszechnie używanego CB radia do aplikacji mobilnej. Korzystając z NaviExpert można zgłaszać i odbierać informacje dotyczące np. fotoradarów, kontroli drogowych, wypadków, czy niebezpiecznych miejsc.

Codziennie aktualizowane mapy

Mapy NaviExpert uwzględniają aktualne remonty wyznaczona trasa jest zawsze aktualna i optymalna. Aplikacja wytyczając trasę korzysta z map aktualizowany online, a nie zapisanych w telefonie. Z jednej strony jest to plus, z drugiej duży minus.

Porównywarka cen paliw

Po wybraniu w wyszukiwarce rodzaj paliwa, jaki chcemy zatankować, aplikacja wskaże miejsca w okolicy, gdzie kupimy je najtaniej.

Baza użytecznych miejsc i wydarzeń

Program daje dostęp do bazy ponad 400 tys. użytecznych miejsc i wydarzeń (punktów POI) zlokalizowanych na mapie.

Aplikację można pobrać za darmo i testować przez 7 dni. Następnie, aby korzystać z pełnej funkcjonalności, konieczne jest wykupienie abonamentu. Do wyboru mamy:

  • abonament na 1 miesiąc – 4,49 €
  • abonament na 1 rok – 24,99 €

Jeśli nie wykupimy abonemanetu nadal możemy przeglądać mapę z danymi o ruchu drogowym, a także mamy dostęp do ostrzeżeń CB, porównywarki cen paliw i bazy POI.

[appstore id=568417224]

Komentarze
To Top