Gry na iOS i OS X

Fortress Under Siege – bronimy naszej twierdzy

Fortress Under Siege - iOS (iPhone, iPad, iPod touch)

Fortress Under Siege - iOS (iPhone, iPad, iPod touch)

Przeglądając ostatnio darmowe gry na iOS trafiłem, na kolejną, dosyć ciekawą pozycję. Nie jest to gra najnowsza, ale być może także umknęła Waszej uwadze, więc pomyślałem, że nie zaszkodzi poświęcić jej krótkiego artykułu.

Gra nosi tytuł Fortress Under Siege i jest dostępna w AppStore za darmo, zarówno na iPhone’a i iPoda touch, jak i iPada.

Jest to gra typu „defence”, a naszym celem jest obrona zamku przed wrogą armią. Gra oferuje nam kilka trybów rozgrywki. Na każdej z kolejnych map musimy przetrwać 5 dni – każdy dzień to kolejna fala ataku naszych przeciwników. Po zakończeniu każdego dnia możemy za zdobyte pieniądze dokonać napraw fortyfikacji, uzupełnić braki w jednostkach, lub wybudować nowe budynki i elementy obronne zamku. Wszystkich możliwości mamy całkiem sporo. Część z nich odblokowujemy przechodząc kolejne misje.

W trakcie ataku mamy możliwość przemieszczania naszych jednostek – np. wysyłając więcej łuczników na atakowany obszar muru. Niestety ta opcja nie należy do najwygodniejszych i kilkakrotnie straciłem z tego powodu jednostki. Staram się więc zadbać o jak najlepsze ustawienie obrony, zanim rozpocznie się atak.

Poniżej możecie zobaczyć trailer prezentujący rozgrywkę, a pod nim znajdziecie linki do obu wersji aplikacji.

[youtube id=”w8IvACWduM8″ width=”600″ height=”350″]

Jeśli traficie na ciekawe, mało znane Waszym zdaniem gry napiszcie o nich na naszym forum lub na fanpage’u – chętnie przygotujemy na ich temat krótki artykuł, aby mogły trafić do szerszego grona odbiorców.

[appstore id=456532154][appstore id=469872924]

Komentarze
To Top