Gry na iOS i OS X

Trailer najnowszej gry Gameloftu – Blitz Brigade

Blitz Brigade - iOS (iPhone, iPod touch, iPad)

Blitz Brigade - iOS (iPhone, iPod touch, iPad)

Gameloft to producent gier, któremu nieraz zarzucano kopiowanie znanych pomysłów i istniejących produkcji.

Wczoraj firma opublikowała trailer ich najnowszej gry Blitz Brigade, co do której można snuć wspomniane przeze mnie zarzuty. Gra bowiem bardzo przypomina grę Team Fortress 2.

Gra już niedługo ma trafić na urządzenia z iOS. Patrząc na zaprezentowany trailer, gra wydaje się całkiem ciekawa i może dostarczyć sporo rozrywki. Gra będzie drużynową strzelanką utrzymaną w kreskówkowym klimacie. W grze wcielimy się w jedną z kilu dostępnych postaci, z których za pewno każda będzie miała swoje specyficzne umiejętności i arsenał broni do wykorzystania w celu siania zniszczenie po stronie wroga. Ponadto wygląda na to, że będziemy mogli zasiąść za kierownicą pojazdów i sterami samolotu.

[youtube id=”A01E0SKNfKM” width=”600″ height=”350″]

Blitz Brigade ma być dostępne jako gra freemium, co oznacza, że samą aplikację pobierzemy i uruchomimy za darmo, jednak będzie istniała możliwość dokupywania dodatkowych ulepszeń.

Pozostaje nam teraz czekać na premierę i mieć nadzieję, że Gameloft nie przesadzi z ilością płatności wewnętrznych, które całkowicie uniemożliwią grę za darmo.

Komentarze
To Top