Aplikacje na iOS i OS X

Zapisy na program MailBox

MailBox - iOS (iPhone, iPod touch)

MailBox - iOS (iPhone, iPod touch)

Zapisy na aplikację na iOS? Brzmi trochę dziwnie, ale właśnie taką strategię przyjęto w przypadku aplikacji MailBox, która niedługo ma trafić do AppStore.

Zapisy i wszelkie zaproszenia do testowania aplikacji chyba automatycznie poprawiają jej wizerunek. Coś co nie jest od razu dostępne dla ogółu sprawia, że bardziej chcemy to mieć, robi się bardziej wyjątkowe, czy wręcz ekskluzywne.

Czy tak będzie w przypadku aplikacji MailBox? Trzeba przyznać, że z zaprezentowanych przez producenta materiałów wynika, że program będzie godny zainteresowania. Wszystko prezentuje się na prawdę ładnie i funkcjonalnie. Sam program ma łączyć funkcje klienta pocztowego z programem do zarządzania listą zadań (to-do), a patrząc na film i sposób oznaczania wiadomości pewnie niejednej osobie od razu skojarzy się to z programem Clear, czy opisywanym nie dawno przeze mnie programem Task.

MailBox zapowiada się na prawdę ciekawie i mamy nadzieję, że uda nam się go jak najszybciej przetestować i podzielić wrażeniami z Wami 🙂

Program ma być dostępny za darmo, jednak jego twórcy planują w przyszłości wprowadzić dodatkowe, płatne rozszerzenia i konta premium, tak jak jest to w przypadku np. Dropboksa. Na początku program będzie dostępny wyłącznie w wersji na iPhone’a.

Jeśli chcecie zapisać się do kolejki oczekujących, możecie zrobić to tutaj, podając swój numer telefonu, na który SMSem przyjdzie potwierdzenie wraz z numerem rezerwacji i kodem.

[youtube id=”CICMxwgm274″ width=”600″ height=”350″]

Komentarze
To Top