Aplikacje na iOS i OS X

Papurazzi – aplikacja dla kulinarnych krytyków

Papurazzi - iOS (iPhone)

Papurazzi na iOS to aplikacja, która pozwoli każdemu z nas zostać krytykiem kulinarnym nowej generacji.

Obecnie jeśli ktoś chce wybrać dobrą restaurację, zwłaszcza będąc przejazdem w obcym mieście, raczej nie będzie miał chęci i czasu na czytanie długich recenzji. Dzięki serwisowi papurazzi.pl możemy zrobić to w prosty sposób, oglądając zdjęcia potraw, oceny oraz ceny. Dzisiaj serwis został wzbogacony o mobilną aplikację na iOS, która jeszcze bardziej ułatwia korzystanie z serwisu.

Jeśli mamy ochotę na konkretną potrawę, możemy skorzystać z odpowiedniego filtrowania i wybrać interesującą nas grupę, dodając do tego dodatkowe opcje, jak np. jedzenie wegetariańskie.

Od pierwszych dni testów sami używamy papurazzi prawie non-stop. Nie jest to kolejna aplikacja sprawiająca, że ma się ochotę odłożyć telefon i usiąść przed komputerem. Tutaj wszystko jest ładniejsze, działa szybciej i przyjemniej, a świadomość, że w kilka sekund możemy pokazać i ocenić potrawę, którą właśnie spożywamy daje niesamowitą moc. Możliwe, że zanim wrócimy do domu w komentarzach będą już przeprosiny lub podziękowania szefów restauracji – mówi Konrad Nowosz, twórca papurazzi.pl.

Poza pełną funkcjonalnością znaną z serwisu www, w aplikacji możemy także między innymi meldować się w lokalach, czy korzystać z funkcji „pimp that papu” pozwalającej dodać do zdjęć efekty, napisy i w mgnieniu oka podzielić się nimi ze znajomymi.

Papurazzi na iOS to także unikatowe promocje oraz wyzwania, które inspirują do kulinarnych poszukiwań. W niedalekiej przyszłości, dzięki współpracy z lokalami, autorzy obiecują premiowanie użytkowników aplikacji darmowymi daniami, specjalnymi ofertami i zniżkami.

Jeśli często zdarza Wam się jeść na mieście lub lubicie eksperymentować odkrywając nowe miejsca i smaki, to myślę, że aplikacja Papurazzi będzie drogowskazem, który warto mieć w swoim smartphone’ie.

[download]

[appstore id=634191634]

Komentarze
To Top