Gry na iOS i OS X

Kingdoms of Camelot – darmowa gra MMO

Kingdoms of Camelot: Battle for the North

Swego czasu w internecie bardzo popularne stały się przeglądarkowe gry MMO (Massively Multiplayer Online). Na ogół granie w nie jest darmowe – płacimy natomiast za wszelkie dodatkowe ulepszenia.

Wraz z wprowadzeniem do iOS możliwości płatności wewnątrz aplikacji (in-app purchase), model ten jest bardzo często praktykowany także w grach w AppStore. Mało tego – coraz częściej gry znane z przeglądarek mają swoje wersje także na iPhone’a i iPada.

Jedną z takich gier jest Kingdoms of Camelot: Battle for the North (link do aplikacji klasycznie, na dole artykułu). W grze wcielamy się w jednego z rycerzy króla Artura i musimy rozbudować tak swój zamek, aby nikt więcej nie zagrażał Anglii.

Rozgrywka jest dosyć klasyczna jak na tego typu gry. Budujemy i rozbudowujemy kolejne budynki, rozwijamy miejsca wydobycia naszych surowców. Po wybudowaniu ambasady będziemy mogli stworzyć sojusz lub dołączyć do już istniejącego. Z pewnością będzie to rozsądny krok – musimy pamiętać, że gramy z prawdziwymi przeciwnikami, którzy nie śpią i tylko czyhają, aby napaść i splądrować nasze włości. Poruszając się po mapie będzie mogli zdobywać nowe terytoria i prowadzić ekspansję naszego królestwa. Jeśli lubicie tego typu gry strategiczne, to ta także pewnie przypadnie Wam do gustu. Do tego grając na iPhone’ie będziecie mogli mieć swoje królestwo pod pełną kontrolą w każdym momencie.

[youtube id=”raeYmMGLlVY” width=”600″ height=”350″]

Gra dostępna jest w AppStore za darmo, po polsku, w wersji uniwersalnej, na wszystkie urządzenia z iOS.

[download]

[appstore id=476546099]

To Top