Informacje i nowości

[Konkurs] Stuff – nowy numer już w kioskach

Sutff Polska

Jest mi niezmiernie miło poifnormować, że zostaliśmy partnerami magazynu Stuff Polska. Więcej na temat naszej współpracy zdradzimy Wam za miesiąc, a już teraz zapraszamy do zapoznania się z najnowszym numerem, który właśnie trafił do kiosków!

Głównym tematem numeru stały się „sprytne zegarki”. Temat zainspirowały ostatnie doniesienia na temat zegarka [iWatch] od Apple. W numerze znajdziecie także recenzję smartwatcha, który miał niedawno swoją premierę. Mowa o zegarku Pebble, który ufundowany został przez platformę Kickstarter. Redakcja Stuffa przyjrzała się też samemu portalowi, wspominając o jego najbardziej udanych zbiórkach i projektach: na satelity, pojazdy, czy gry.

Jeśli jednak ktoś nie przepada za dodatkami przeznaczonymi na nadgarstek, być może zainteresują go Google Glass, czyli komputer noszony przed oczami.

W numerze znajdziecie również test smarfona HTC One, oraz telewizora Samsung UE55F8000, który jest pierwszym poważnym kandydatem do miana telewizora roku.

Jako, że wakacje coraz bliżej, wielu z Was może zainteresować supertest, któremu poddane zostały najnowsze kompakty wszystkich większych producentów: Samsung EX2F, Pentax MX-1, Canon PowerShot G15, Sony DSC-RX100, oraz Nikon Coolpix P7700. Sprawdźcie, który z aparatów zdobył największe uznanie Stuffa.

W numerze znajdziecie też opis Samsunga NX300 – najnowszego kompaktowego aparatu systemowego koreańskiego producenta.

[margin_border /]

KONKURS

W tym miesiącu, wraz z redakcją magazynu, przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie zdobyć darmową prenumeratę Stuffa. Ponieważ w numerze pojawia się temat „mądrych” zegarków, napiszcie, jak wyobrażacie sobie zegarek od Apple. Jakie parametry powienien mieć, jakie funkcje i możliwości? Wasze odpowiedzi wyślijcie na adres redakcja@applecenter.pl. Na odpowiedzi czekamy do piątku (24.05) do północy. Najciekawszą odpowiedź nagrodzimy bezpłatną, roczną prenumeratą magazynu.

 

To Top