Informacje i nowości

[Konkurs] Czerwcowy Stuff już w kioskach

Stuff Polska - czerwiec 2013

Najnowszy numer magazynu Stuff Polska od wczoraj dostępny jest już w kioskach.

Najważniejszą nowością w 27 już wydaniu magazynu jest… sam magazyn. Wygląd pisma został całkowicie przemodelowany – została wprowadzona nowa szata graficzna, która jeszcze bardziej przyciąga uwagę i ułatwia czytanie. Poza tym, wszystko pozostaje po staremu, to wciąż magazyn, który chce być twoim dobrym kumplem, radzącym w zakupie nowego sprzętu i pokazującym ciekawe gadżety.

Na końcu pisma pojawił się nowy dział – Pomysły. Ukazujące się tam materiały to zbiór porad dotyczących domowej sieci, fotografii, usprawnień starszych telefonów, itd. Zawsze fachowe, ale na tyle proste, by każdy mógł z nich skorzystać.

Tym razem redakcja radzi, jak od nowa zbudować swoje życie z gadżetami: jakie sprzęty wybrać, by skonstruować mocne i wszechstronne zestawy audio, foto, czy do pracy.

Jeśli natomiast chcecie sprawdzić co słychać u konkurencji Apple, w superteście przeczytacie o hybrydowych tabletach z systemem Windows 8: Acer, Asus, Lenovo i HP. Pod lupę trafił też Samsung Galaxy S4.

Zapraszam do lektury i do… konkursu!

[margin_border /]

KONKURS

Tak, jak i w minionym miesiącu, wraz z redakcją magazynu, przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie zdobyć darmową, roczną prenumeratę Stuffa.

Minęły prawie dwa tygodnie od konferencji [wwdc2013], na której zaprezentowano nowy system dla komputerów Mac. Wraz z nowym OS X Apple zerwało z kotami i nazwało nowy system Mavericks. Waszym zadaniem w tym miesiącu jest jak najdokładniejsze przedstawienie genezy tej nazwy.

Odpowiedzi przysyłajcie na adres redakcja@applecenter.pl – czekamy do piątku (28.06) do północy. Najdokładniejszą odpowiedź nagrodzimy bezpłatną, roczną prenumeratą magazynu.

W przypadku kilku odpowiedzi na podobnym poziomie, zwycięzcę wybierzemy losowo. Pod uwagę bierzemy pierwszego nadesłanego maila, więc przed wysłaniem dobrze przemyślcie odpowiedź – poprawek nie przyjmujemy 😉 Powodzenia!

To Top