Gry na iOS i OS X

Polecamy na weekend – Pudding Monsters

Pudding Monsters - iOS (iPhone, iPad, iPod touch)

Pudding Monsters to gra autorstwa ZeptoLab twórców dosyć popularnej serii gier Cut the Rope.

Jest to gra logiczna, w której naszym zadaniem jest połączenie galaretkowato-budyniowych potwórków rozrzuconych na planszy w jednego, dużego. Następuje to, kiedy dwa z nich zetkną się ze sobą. Oczywiście zadanie utrudniają różne elementy znajdujące się na planszy-stole. Ważna jest także kolejność w jakiej wykonujemy ruchy, bowiem tylko przy zastosowaniu odpowiedniego schematu uda nam się ustawić wszystkie stworki na polach oznaczonych gwiazdkami, które skolei odpowiadają gwiazdkom, które zdobędziemy za zakończeniu poziomu.

Gra jest bardzo przyjemna, bardzo ładnie wykonana. Poziom trudności nie jest zbyt duży (czy to plus, czy minus – każdy musi ocenić sam 😉 ). Jeśli nie zależy nam na zdobyciu kompletu gwiazdek, zaliczanie kolejnych leveli będzie raczej błyskawiczne (na szczęście jest ich dosyć dużo). Jeśli natomiast nasz honor nie pozwoli nam na przejście dalej z brakującą gwiazdką, to czasem pewnie jakiś poziom powtórzymy, ale i tak nie powinno to zbytnio nadwyrężyć naszego umysłu 🙂

Nie mniej jednak grę polecam – jest idalna do zagrania od czasu do czasu, w wolnej chwili. Do tego obecnie obie wersje gry – zwykłą i HD na iPada, możecie pobrać z App Store’a całkowicie za darmo, do czego zachęcam.

[youtube id=”efb5O901oUw”]

[download]

[appstore id=569185650][appstore id=569186207]

To Top