Gry na iOS i OS X

Multiplayer Roulette – wirtualna ruletka dla każdego

Multiplayer Roulette - iOS (iPhone, iPod touch, iPad)

Multiplayer Roulette to typowa, wirtualna, kasynowa ruletka.

Grę tę, oprócz typowych dla niej zasad rozgrywki, cechuje minimalistyczny wygląd (dość ubogi interfejs), a przede wszystkim możliwość włączenia opcji multiplayer dla max. 4 graczy, którzy mogą grać na jednym urządzeniu. Osobiście nie sprawdzałem tego, ale zaufam twórcom, którzy piszą, że jest to obecnie jedyna ruletka w App Store, która na to pozwala.

Miałem okazję testować różne rodzaje ruletki i doszedłem do wniosku, że jest to aplikacja dla osób, które cenią sobie przejrzystość i prostotę. Zarówno szata graficzna, jak i dźwięk są wystarczające – grafika nie męczy oczu (brak zbędnych dodatków), a dźwięk nie przeszkadza w samej rozgrywce, co w grach hazardowych ma spore znaczenie.

 

Jedyny problem na jaki się natknąłem, związany jest z żetonami, które często ciężko jest przenieść na planszę stołu. Jak na płatną aplikację, pozostawia więc ona trochę do życzenia. Ale ile osób, tyle opinii – może więc warto przetestować ją u siebie? Jej koszt to jedyne 0,89 € w przypadku wersji na iPhone’a. Niestety nieco więcej trzeba by zapłacić za wersją na iPada, bo 2,69 €.

PS. Aby po ułożeniu wszystkich żetonów przejść do ruletki i móc nią zakręcić, należy przeciągnąć po ekranie dwoma palcami.

 [appstore id=413871868][appstore id=413871868]
To Top