Plotki

iOS 7, Flickr i Vimeo w jednym staną domu?

iOS 7 - Vimeo & Flickr

Zbliża się [wwdc2013], a tym samym prezentacja systemu [ios7]. Według informacji pochodzących od osoby, która miała do czynienia z nowym iOS, Apple planuje zwiększyć integrację systemu z serwisami społecznościowymi, w tym Flickr i Vimeo. Ponieważ nowe oprogramowanie nie ujrzało jeszcze światła dziennego wciąż należy traktować to jako plotkę. Może też się okazać, że mimo, że funkcje są obecnie zaszyte w testowych wersjach systemu, nie trafią od razu do pierwszej, oficjalnej wersji iOS. Podobnie było już w przypadku integracji iOSa z Facebookiem.

Zarówno Flickr, jak i Vimeo mają zostać dosyć silnie zintegrowane z systemem operacyjnym urządzeń mobilnych Apple, dzięki czemu użytkownicy będą mogli bezpośrednio z systemu zintegrować swoje urządzenia z wymienionymi serwisami. Podobnie jak jest to obecnie w przypadku Twittera i Facebooka.

Flickr został już częściowo zintegrowany z programami iPhoto, bardzo możliwe więc, że Apple posunie się o krok dalej, zwłaszcza, że usługa nabiera obecnie rozpędu, a ostatnie zmiany dały jej drugie życie.

Jak Wy ocenianie takie integracje? Czy są one Waszym zdaniem w ogóle potrzebne i uważacie je za przydatne?

To Top