Gry na iOS i OS X

Odkryj Nowy Świat w Civilization V

Civilization V: Brave New World - Mac OS X

Już niedługo pojawi się dodatek do Civilization V – Brave New World. Gra trafi na komputery Mac 9 lipca w Ameryce Północnej, natomiast ogólnoświatowa premiera ma odbyć się 3 dni później. Wczoraj natomiast została uruchomiona przedsprzedaż, w której grę można nabyć z 10-procentowym rabatem (przejdź do zakupów)

Z nowości jakie wprowadza Brave New World to rozbudowany handel międzynarodowy i większy nacisk na rozwój kultury, i dyplomacji.

[youtube id=”sW00FRX2JGE”]

Rozszerzenie wprowadza także dziewięć nowych cywilizacji, osiem nowych cudów, dwa nowe scenariusze, cztery nowe systemy rozgrywki oraz dziesiątki nowych jednostek, budynków i ulepszeń.

Jeśli jesteście pewni, że zakupicie Civilization V: Brave New World, to warto zrobić to już teraz. Została uruchomiona przed sprzedaż, dzięki której grę można nabyć z 10-procentowym rabatem.

Dodatkowo przez najbliższy weekend grę i wszystkie dodatki można nabyć 75% taniej (sprawdź na Steamie lub GameAgent). Jeśli chodzi o Mac App Store, to w nim znajduje się tylko jedna pozycja związana z Civilization V.

[download]

[appstore id=439924718]

To Top