Gry na iOS i OS X

Granie na Mac’u

mac games, granie na macu, gry na Maca, mac os games, gry na mac os,

„Na Maca nie ma gier”, „Nie kupuj iMac’a, bo sobie nie pogramy”, „No co ty, Windows lepszy”. Z takimi tekstami muszą mierzyć się gracze komputerowi, którzy chcą zamienić swojego PC na komputer z systemem Mac OS X. Sam się z tym spotkałem, lecz po ponad
3-letnim stażu, mogę stwierdzić, że moi znajomi się mylili.

Granie na sprzęcie z Mac OS X zawsze wzbudzało wiele kontrowersji. Ci, którzy już mieli Maca, instalowali Windows’a przez BootCampa, a drudzy mówili, że nie ma nawet sensu myśleć o np. iMacu. Na przeróżnych forach internetowych czytamy jak „hejterzy”, którzy prawdopodobnie nigdy nie korzystali z Maca, chcą zniechęcić innych do zakupu komputera od Apple.

Jaki jest sens kupować Mac’a ?

Trochę nie kumam czym się ludzie zachwycają. Z tego co wiem to podzespoły ma całkiem niezłe. Ale to wszystko ? Bo nie każda gra na tym ruszy no i jest drogi. Co tych ludzi tak zachwyca w tych macach ?

Komentarz powyżej znalazłem na forum strony gry-online.pl

Kiedyś mogliśmy mówić, że Mac OS X nie nadaje się do grania w gry. Jednakże ten stan rzeczy szybko się zmienia w ostatnich latach. Największe tytuły docierają na komputery Mac coraz szybciej, już nie 2-3 lata po premierze na Windows’a, jak miało to miejsce wcześniej.


Pierwszym źródłem gier na naszym kochanym Macu jest App Store, w którym możemy znaleźć wiele kultowych tytułów jak GTA San Andreas, czy Call of Duty 2. Nowsze gry jak CoD Black OpsCivilization V lub Dirt 3 również możemy tam znaleźć.

Zrzut ekranu 2015-08-18 o 00.22.47

 

Od dłuższego czasu, wypuszczane jest również coraz więcej gier na Maca na platformie Steam. Możemy tam znaleźć, bibliotekę naprawdę świetnych tytułów, wsród których znajdziemy grę Counter-Strike Global Offensive. Wyżej wymieniony fps, w ostatnim czasie zdobył niesamowitą popularność w Polsce jak i na całym świecie. Jeżeli gra, która w samym zeszłym roku przyciągnęła ponad 2 miliony unikalnych graczy, jest dostępna również na Mac OS X, to nikt nie może powiedzieć już, że na Macu nie można grać.

Zrzut ekranu 2015-08-18 o 00.08.52

 

Gry na Maca możemy również kupić w wersji płytowej w sklepach internetowych takich jak muve.pl lub cdp.pl

Może, ktoś z Was właśnie decyduje się na zakup pierwszego Mac’a. Nie bójcie się, gier Wam nie zabraknie.

To Top

jbl-ac

JBL Charge 3

Najtaniej w sieci!!!

Czwarta generacja doskonałego głośnika bezprzewodowego z funkcjonalnością powerbanku. Wciąż udoskonalany brzmi imponująco, prezentuje się pięknie, a do tego jest w pełni wodoodporny.

689 zł

przycisk-ac