Gry na iOS i OS X

Terraria zmierza na iOS!

Terraria - iOS (iPhone, iPod touch, iPad)

Jeden z najlepszych klonów Minecrafta, który dodatkowo jest w 2D  – Terraria, będzie miała swoją premierę na tabletach i telefonach z iOS latem tego roku.

Terraria jest dziełem studia Re-Logic i prezentuje modny ostatnio gatunek gier jakim jest sandbox (piaskownica). W grze wydobywamy surowce, budujemy fortece, walczymy z przeciwnikami, sadzimy rośliny, itd. Gra oferuje duże możliwości rozgrywki, lecz od początku rzuca nas na „głęboką wodę”.

Terraria - iOS (iPhone, iPod touch, iPad)

Twórcy postarali się, żeby każda z sesji gry była unikatowa poprzez losowo generowany świat oraz oddanie graczowi możliwość kreowania własnej rozgrywki. Prawie wszystko da się zniszczyć, oraz prawie wszystkie narzędzia i meble da się stworzyć, co dodatkowo wpływa na unikalność rozgrywki. Gra oferuje również tryb wieloosobowy dla max. 8 graczy.

Specjalnie dla wersji mobilnej, twórcy konwersji Codeglue, wprowadzą do gry tablicę wyników, integrację z Facebookiem i osiągnięcia. Mam również nadzieję, że programiści dodadzą tryb wieloosobowy w tej wersji Terrari.

Terraria - iOS (iPhone, iPod touch, iPad)

 

To Top