Aplikacje na iOS i OS X

Moje wydatki

Moje wydatki

Moje wydatki to kolejna polska aplikacja, którą przyszło mi przetestować.

Grafika nie zachwyca. Niby prosta, przejrzysta, jednak w tym wypadku kuje w oczy. Jest bardzo „systemowo”. To coś nad czym autor musi koniecznie popracować.

Zasada działania jest szalenie prosta. Po uruchomieniu od razu mamy widok na kilka pól do uzupełnienia, tj. kwota, opis, sposób płatności oraz data. Po czym akceptujemy dane i… już. Zapisane.

W każdej chwili mamy wgląd w wydatki jakie w ostatnim czasie zapisaliśmy. W trybie wyszukiwania mamy kilka kryteriów, które pomogą nam w późniejszej selekcji. Kiedy już dokonamy wyboru, akceptujemy i przechodzimy do wydatków, które zapisaliśmy. Również wszystko jest przejrzyście zrobione w formie listy, pod którą mamy sumę naszych wydatków w każdej z kategorii.

Uważam, że jest to przydatna aplikacja dla osób, które chcą pilnować tego w jaki sposób „rozchodzą” się ich pieniądze. Zwłaszcza, kiedy płacimy kartą i fizycznie nie czujemy ubywającej gotówki. Wiem, że aplikacja, którą można pobrać z App Store za 0,89 € zagości na długo na moim telefonie.

Kody do App Store

Mamy dla Was kilka kodów, które pozwolą pobrać program za darmo. Kody pojawią się w komentarzu pod wpisem o godzinie 10:00.

[download]

[appstore id=657304280]

To Top