Gry na iOS i OS X

123 Szukasz Ty!

123 Szukasz Ty! - iOS (iPhone, iPad, iPod touch)

123 Szukasz Ty! to kolejna, polska aplikacja dla dzieci dostępna w App Store. Zadaniem gry jest ćwiczenie, w ramach zabawy, spostrzegawczości dziecka poprzez odszukiwanie na planszy ukrytych przedmiotów.

W chwili obecnej gra zawiera 10 bohaterów (każdemu musimy pomóc odnaleźć inne przedmioty/zwierzęta), a dla każdego z nich zostały przygotowane po 2 plansze. Tutaj od razu wspomnę, że jest to pewnym minusem, ponieważ na danej planszy, przedmioty zawsze znajdują się w tych samych miejscach. Myślę, że lepszym rozwiązaniem byłoby stworzenie planszy, na której elementy, które trzeba odnaleźć, pojawiałyby się w losowych miejscach. Myślę, że mogłoby to uatrakcyjnić zabawę dla nieco starszych dzieci.

Grafika jest bardzo wesoła, kolorowa i przyjemna dla oka, więc z pewnością przyciągnie dzieci na długi czas.

Warto też zaznaczyć, że pomysłodawczyniami gry są dwie mamy, co myślę, jest dużym plusem w przypadku tworzenia tego typu aplikacji.

Dwie kobiety, dwie mamy, całkowicie początkujące w branży.  Zebrałyśmy zespół, przetarłyśmy szlak. Niemożliwe? A jednak, jesteśmy w App Store i zaczynamy przygodę 🙂

[youtube id=”-tiS5PWzR4Q”]

Uważam, że 123 Szukasz Ty! to gra dla najmłodszych zdecydowania godna polecenia. Z pewnością zapewni maluchom sporo zabawy, a do tego jej cena jest bardzo atrakcyjna – jedyne 0,89 €.

Aplikacja jest uniwersalna i działa na wszystkich urządzeniach z iOS.

[download]

[appstore id=659424349]

To Top