Plotki

Premiera iWatch dopiero pod koniec 2014 roku?

iWatch - Apple

Financial Times twierdzi, że Apple zatrudnia co raz większą liczbę pracowników, wraz z postępem w produkcji [iwatch]a. Uważa też, że pomimo licznych zatrudnień, firma z Cupertino nadal nie będzie posiadała wystarczających sił roboczych, aby wydać produkt w tym roku, więc przybliżoną premierę szacuje się na koniec 2014 roku.

Analityk Ming-Chi Kuo również twierdzi, że wydanie w tym roku [iwatch]a jest niemożliwe, z powodu braku odpowiedniej ilości pracowników i czasu, aby stworzyć wersję iOS specjalnie pod to urządzenie, oraz dostosować obecny, jak i mający pojawić się w tym roku [ios7], aby w pełni wykorzystać z możliwości zegarka firmy z Cupertino.

[iwatch] i jego produkcja to wciąż wielka tajemnica, pomimo iż pojawiły się doniesienia o złożonych wnioskach w licznych urzędach patentowych, potwierdzając prace nad urządzeniem. Jeżeli firmie z Cupertino zależy na klientach, będą musieli stworzyć bardzo innowacyjny sprzęt, ponieważ na ich niekorzyść, konkurencja nie śpi – swoje zegarki ma już Sony, a następni będą Dell, Samsung i na pewno Google ze swoim Google Glass, będzie niezłym rywalem w walce o portfele.

To Top