Plotki

Kolejne informacje na temat iWatch

iWatch

Najnowsze raporty pokazują, że Apple wciąż zatrudnia kolejnych wyspecjalizowanych pracowników, którzy prawdopodobnie będą odpowiedzialni za zegarek [iwatch]. W ostatnim czasie  zatrudniono specjalistów od czujników – głównie związanych z monitorowaniem naszego zdrowia. Do Apple przeszli pracownicy z takich firm jak AccuVein, Senseonics oraz C8 MediSensors,  zajmującej się nieinwazyjnymi sensorami poziomów glukozy oraz innych substancji w naszym organizmie.

Osobami odpowiedzialnymi za nowy zegarek Apple są: starszy wice dyrektor ds. technologi  Bob Mansfield oraz James Foster  – były szef działu technologii Adobe i starszy dyrektor ds. inżynierii. Do prac nad [iwatch] zostały skierowane osoby odpowiedzialne za pierwszego iPhone’a oraz inżynierowie, którzy pracowali nad komputerami serii MacBook. Oni będą odpowiedzialni za baterię w zegarku. W dodatku nad smartwatchem mają pracować osoby odpowiedzialne za czytnik odcisków palców.

Obecnie panuje trend na urządzenia monitorujące naszą aktywność fizyczną i zdrowie (FitBit Flex czy Jawbone UP) oraz na inteligentne zegarki pozwalające na szybki dostęp do wiadomości, kalendarzy, notatek i innych informacji z naszych smartfonów. Jeśli wszystkie plotki okażą się prawdą, to Apple stworzy urządzenie łączące ze sobą oba trendy i z pewnością odniesie ogromną sukces.

 

To Top