Gry na iOS i OS X

Tiny Thief – kolejny hit wydany przez twórców Angry Birds?

Tiny Thief - iOS (iPhone, iPad, iPod touch)

Tiny Thief to kolejna gra wydana przez Rovio (twórcami jest studio 5 Ants), która w niedalekiej przyszłości może okazać się takim samym hitem jak chociażby słynne Angry Birds. Zamiast wściekłych i drących się ptaków, mamy małego złodziejaszka, który w każdym etapie stara się wykonać postawione sobie za cel zadania, pokonując przy okazji wszelkie stojące na jego drodze przeszkody. I tak jak w przypadku Angry Birds, każdy kolejny poziom jest trudniejszy od poprzedniego i wymaga coraz większej precyzji.

Gra jest naprawdę przyjemna i co najważniejsze – niesamowicie wciąga! Potrafię grać w nią godzinami, oczywiście, gdy czas mi na to pozwala.

Tiny Thief - iOS (iPhone, iPad, iPod touch)

Tiny Thief cechuje przede wszystkim bogata grafika, a melodia puszczona w tle idealnie wpasowuje się w klimat gry i średniowieczne lokacje.

Po przejściu każdego z etapów naliczane są nam punkty oraz specjalne odznaczenia – i tutaj najważniejsza rzecz – w Tiny Thief nie mamy żadnego wirtualnego sklepiku z gadżetami czy narzędziami, tak jak ma to miejsce w innych tego typu grach.

[youtube id=kGE_IP6zqOE]

Jedynym minusem może być co najwyżej cena gry – w AppStorze kosztuje ona €2,69, a nie jest to mało. Za to – w przeciwieństwie do innych gier Rovio – ta jest przynajmniej uniwersalna i kupując raz, zagramy zarówno na iPhone’ie, jak i iPadzie.

Tak, czy siak, warto jest się w nią zaopatrzyć, wszak ileż można grać w Angry Birds…

[download]

[appstore id=656620224]

To Top