Gry na iOS i OS X

[Gamescom 2013] Plants vs. Zombies pobrano już 16 milionów razy, a twórcy zapowiadają kolejny pakiet poziomów

Plants vs. Zombies 2 - iPad

Minęło dopiero kilka dni od chwili, gdy Plants vs. Zombies 2 na dobre zagościło w App Store i stało się dostępne w krajach innych niż Nowa Zelandia.

To jednak wystarczyło, aby wydawca gry – firma Electronic Arts – ogłosił, że jest to największa i najlepsza premiera gry mobilnej w ich historii. Plants vs. Zombies 2 zostało bowiem już pobrane 16 milinów razy, a od chwili premiery gracze wygenerowali już 11 miliardów słońc, posadzili 4 miliardy roślin i odparli 2 miliardy fal zombii podczas 15 miliardów godzin, które łącznie spędzili podczas gry.

Tony Leamer - Electronic Arts - Gamescom

Zgodnie z zapowiedzią twórców, nie mają oni zamiaru spocząć na laurach i już planują wzbogacenie gry o kolejne dodatki. Podczas konferencji prasowej na Gamescom, Tony Leamer z EA zapowiedział oficjalnie pakiet nowych poziomów o nazwie Far Future, w który już niedługo będziemy mogli zagrać. Niestety nie znamy na razie żadnych szczegółów na jego temat. Z dotychczasowych informacji wynika jednak, że dodatek ma być dostępny za darmo, bez potrzeby uiszczania żadnych płatności wewnątrz aplikacji.

Jeśli jeszcze nie pobraliście gry, możecie zrobić to za darmo. Aplikacja jest uniwersalna i działa na wszystkich urządzeniach z iOS.

[download]

[appstore id=597986893][margin /]

[source type=”Zdjęcie” name=”engadget”]

To Top