Informacje i nowości

[ASE2013] Czego zabrakło podczas dzisiejszej konferencji?

Apple Event

Oczekiwania wobec dzisiejszej prezentacji Apple były naprawdę spore. Kolejne plotki i doniesienia na temat [iwatch]a utwierdzały nas w przekonaniu i nadziei, że być może na tej właśnie konferencji pojawią się jakiekolwiek informację na jego temat. Niestety Apple skupiło się głównie na [ios7] oraz iPhone’ach.

Tim Cook pochwalił się ilością urządzeń z iOS na pokładzie (w październiku będzie ich już 700 milionów) oraz przypomniał najważniejsze funkcje [ios7], w tym iTunes Radio, o którym pisaliśmy już przy okazji jego ogłoszenia podczas WWDC. Wspomniano również o iTunes Festival oraz zapowiedziano darmowy pakiet iWork na nowych urządzeniach. Niestety w przypadku nowych usług była to głównie powtórka z WWDC.

Jeśli natomiast chodzi o nowe urządzenia, to w większości, także nie zobaczyliśmy nic zaskakującego. Dzisiejsza konferencja jedynie potwierdziła plotki, o których słyszeliśmy od dawna.

Podczas konferencji nie pojawiły się żadne informacje na temat zegarka [iwatch], czy też nowego iPoda, iPada 5, iPada mini 2, Apple TV, MacBooka Pro i Maka Pro. Nie została również podana data premiery nowego systemu OS X Mavericks.

Jestem trochę zawiedziony i rozczarowany. To już nie to Apple, które potrafiło nas zaskakiwać…

A co Wy myślicie o dzisiejszej konferencji? Czekamy na Wasze komentarze!

To Top