Aplikacje na iOS i OS X

iFruit: aplikacja na premierę Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto: iFruit

Rockstar wydało aplikację na iOS, której nazwa – iFruit – niejako parodiuje nazwy produktów. Dzięki niej, będziemy mogli odwiedzić sklep wydawcy GTA V, profile Social Club jak i również zobaczyć statystyki.

Dzięki Los Santos Customs przerobimy samochód, którego będziemy mogli później używać w GTA V, czy GTA Online. Oczywiście, nie jest to tylko aplikacja reklamowa – jest związana z postępami w fabule najnowszej odsłony Grand Theft Auto. Z poziomu tej aplikacji uruchomimy GTA III i GTA: Vice City, jeśli mamy je zainstalowane na naszym iUrządzeniu. I zapomniałbym… – w tej aplikacji mamy również możliwość wytrenowania psa należącego do Franklina (jednego z trzech protagonistów piątej części GTA), a w raz z postępami, będzie on bardziej efektowny w misjach, w których weźmie udział.

Grand Theft Auto: iFruit

Grand Theft Auto: iFruit

Do korzystania z aplikacji wymagane jest konto Rockstar Social Club, oraz powiązanie go z kontami Playstation Network (tak jak w moim skromnym przypadku ;)) lub XBOX Live – czyli odpowiednio z kontami obowiązującymi na platformach, na których już jutro zagości Grand Theft Auto V.

[appstore id=697056811]

To Top