Gry na iOS i OS X

[Konkurs] Angry Birds: Star Wars II w App Store!

Angry Birds: Star Wars II

Cóż, w całym tym zamieszaniu wokół [ios7], wszyscy zapomnieli o premierze Angry Birds: Star Wars II. Nowa gra studia Rovio oferuje grę ponad 30-ma postaciami znanymi z sagi Gwiezdnych Wojen, możliwość dynamicznej ich zmiany na procy, możliwość gry ciemną stroną mocy (czyli świniami) oraz tzw. telepods – jest to figurka umieszczana w miejscu przedniej kamery urządzenia, tak aby urządzenie mogło odczytać kod i umieścić postać w grze.

Gra działa na każdym urządzeniu z iOS 4.3 i kupić ją możecie za 0,89 €. Jest to pierwsza gra z serii Angry Birds wydana w wersji uniwersalnej.

[download]

[appstore id=645859810]

[margin_border /]

Konkurs

Mamy dla Was kod do App Store na pełną wersję gry Angry Birds: Star Wars II!

Zwycięzcę wybierzemy w ramach losowania, 28. września 2013. Aby wziąć udział, należy skorzystać z poniższego formularza. Aby zwiększyć swoje szanse w losowaniu, możecie wykonać dodatkowe czynności, jak np. polecenie strony znajomym. Mam nadzieję, że język angielski formularza nie będzie przeszkodą.

Aplikacja punchtab będzie chciała uzyskać dostęp do Waszego Facebooka – jest to wyłącznie w celu sprawdzenia, czy jesteście naszymi fanami, za co możecie zdobyć dodatkowy punkt i zwiększyć szanse w losowaniu. Dołączenie do losowania jest równoznaczna z zapisaniem się do naszego newslettera, ale nie martwcie się – nie rozsyłamy spamu 😉 W razie potrzeby, można z niego w każdej chwili zrezygnować. Zapraszamy!

To Top