Plotki

Nowe plotki odnośnie iPada Mini 2

złoty iPad mini 2

Austalijski blogger Sonny Dickson jest dosyć znany z ujawniania kolejnych nowości i swoich przypuszczeń na temat sprzętu Apple. Nie inaczej jest tym razem – na swoim profilu na twitterze umieścił dosyć kluczowe informacje odnośnie iPada Mini 2.

Nowy, 7,9-calowy tablet, według bloggera, ma być wyposażony w procesor A7, koprocesor M7 (te same co w iPhone’ie 5S), 1 GB pamięci RAM oraz przycisk z czytnikiem linii papilarnych Touch ID. Dodatkowo, mały iPad ma być dostępny w tych samych wariantach kolorystycznych co [iphone5s].

Doniesienia Australijczyka zdaje się potwierdzać serwis zol.com.cn, gdzie umieszczono zdjęcia złotego iPada Mini 2. Jak widać na poniższym zdjęciu, przycisk Home jest identyczny z tym, jaki obecnie znajduje się w najnowszej, bardziej ekskluzywnej wersji smartphone’a Apple.

złoty iPad mini 2 z Touch ID

Wczorajszego dnia, CNet ujawnił informację dotyczącą premiery iPada mini 2 z wyświetlaczem Retina. Niestety, zostanie ona znacząco opóźniona względem iPada 5. generacji, ponieważ podobno, nie rozpoczęła się jeszcze masowa produkcja 7,9-calowych wyświetlaczy Retina. Zakłada się opóźnienie nawet do początku 2014 roku.

 

To Top