Plotki

Apple testuje ekrany do iWatcha

iWatch

Według taiwańskiego źródła, Apple po raz drugi testuje nowe ekrany, przystosowane specjalnie dla [iwatch]a. Jak wiadomo z grudniowych doniesień, firma z Cupertino najpierw założyła wielkość wyświetlacza 1,8 cala (oraz udział Intela w projektowaniu urządzenia), lecz według inżynierów, początkowy rozmiar okazał się być za duży i teraz pomniejszono go do 1,5 cala. Warto zaznaczyć, że za produkcję ekranów i digitizerów odpowiada firma RITEK.

Drugie źródło natomiast mówi, że chiński zakład produkujący urządzenia elektroniczne – FOXCONN, otrzymał już zamówienie na okrągły tysiąc egzemplarzy do celów testowych. Jak wiemy, nie tak dawno pojawiły się również plotki o testowaniu nowych giętkich ekranów przez Apple.

Analitycy zakładają, że zegarek od Apple może mieć swoją premierę już na początku przyszłego roku. Jako, że z reguły Apple przed wypuszczeniem nowego produktu, najpierw pokazuje go na czerwcowym WWDC lub wrześniowej/październikowej konferencji, to osobiście myślę, że wystartuje on wraz z premierą iPhone’a 6, czyli najwcześniej za dokładny rok.

[source name=”MacRumors”][source type=”Grafika” name=”Martin Hajek”]

To Top