Plotki

Aktualizacje Mavericksa i OS X 10.10

Mac OS X Mavericks - WWDC 2013

 

Według portalu 9to5mac, powołującego się na swoje źródła, Apple pracuje obecnie nad aktualizacjami do systemu Mavericks oznaczonymi jako OS X 10.9.1 i OS X 10.9.2.

Pierwsza aktualizacja będzie poprawiać różne błędy w systemie i ma zostać wydana jeszcze w tym miesiącu. Poza tym Apple powinno w najbliższych dniach wydać indywidualne aktualizacje dla aplikacji Mail i iBooks, z którymi wielu użytkowników ma problemy od momentu instalacji Mavericksa.

Druga aktualizacja – 10.9.2, oprócz poprawek błędów, będzie też prawdopodobnie zawierać nieco nowych funkcjonalności. Tak było zarówno w przypadku OS X 10.7.2 (Lion) i OS X 10.8.2 (Mountain Lion). Bardzo możliwe, że aktualizacja pojawi się w zbliżonym czasie, co iOS 7.1, który – zgodnie z wcześniejszymi oznaczeniami aktualizacji – także powinien zyskać nieco nowości.

Według tych samych źródeł, Apple obecnie zwiększyło liczbę pracowników zajmujących się kolejną wersją systemu – OS X 10.10 Syrah. Powinniśmy ją zobaczyć już za ok. pół roku, podczas czerwcowej konferencji WWDC.

[source name=”9to5mac”]

To Top