Informacje i nowości

Eksplozja iPada

Vodafone

Do incydentu z udziałem najnowszego tabletu Apple doszło w sklepie Vodafone (zdjęcie powyżej – Google Street View) w mieście Canberra (Australia). W wyniku wybuchu na szczęście nie ucierpiał żaden klient ani pracownik. Eksplozja i wywołany przez nią pożar okazał się jednak na tyle poważny, że musiała zostać wezwana straż pożarna, a obecne w sklepie osoby zostały ewakuowane.

Wybuch iPada Air

Przyczyna wybuchu nie jest znana, jednak przedstawiciel Apple poinformował, że odwiedził sklep, aby zabrać iPada do testów. Apple nie wydało jeszcze oficjalnego oświadczenia w tej sprawie.

O ile wcześniej mogliśmy już słyszeć o wybuchających iPhone’ach, to teraz jest to pierwszy znany incydent z udziałem iPada.

[margin_border /]

Update – 8.11.2013 21:20

Pierwotnie wiele źródeł mówiło o wybuchu najnowszego modelu iPada, czyli iPada Air. Jednak załączane do artykułów zdjęcie (widoczne powyżej), wskazuje że był to któryś ze starszych modeli. Ponieważ w chwili obecnej nie mamy 100-procentowej pewności, czy błąd tkwi w informacji o modelu, którego dotyczył incydent, czy może zdjęcie jest nieprawdziwe, utrzymujemy, że opisywana sytuacja dotyczy po prostu „iPada”.

[source name=”Daily Mail”]

To Top