Gry na iOS i OS X

Kontrolery do gier MOGA Ace Power i LOGITECH PowerShell

Logitech PowerShell

Zgodnie z wczorajszą zapowiedzią, w Apple Online Store pojawił się dzisiaj kontroler do gier MOGA Ace Power w cenie 99,95$ (link). Niestety na chwilę obecną akcesorium jest dostępne wyłącznie w północnej ameryce i na razie nie wiadomo kiedy zobaczymy go w europejskich sklepach.

Więcej informacji o kontrolerze możecie znaleźć tutaj.

Update – 25.11.2013 16:00

Kontroler dostępny jest już także w polskim Apple Online Store (link) w cenie 409,95 zł.

MOGA Ace Power

[margin_border /]

W odpowiedzi na premierę kontrolera MOGA, także Logitech oficjalnie przedstawił dziś swój kontroler – PowerShell. Podobnie jak MOGA Ace Power, kontroler Logitecha także posiada wbudowaną beterię i również łączy się z urządzeniem za pośrednictwem łącza Lightning, co automatycznie pozwala na używanie go wyłącznie z iPhone’em 5, 5S i iPodem touch 5. gen.

Kontroler MOGA wykorzystuje rozszerzoną konfigurację przycisków wspieraną przez bibliotekę MFI, PowerShell korzysta z konfiguracji standardowej, co przekłada się na mniejszą liczbę przycisków.

Kontroler Logitecha jeszcze dziś ma trafić do Apple Online Store w cenie 99$ – prawdopodobnie także wyłącznie w Ameryce Północnej. W grudniu kontroler ma być także dostępny w sprzedaży przez pozostałe sklepy, więc możliwe że właśnie wtedy zobaczymy go również w Polsce.

[youtube id=”nVfeShqTx-Q”]

[source name=”9to5mac” url=”http://9to5mac.com/2013/11/20/logitech-launches-99-powershell-ios-game-controller-w-built-in-1500-mah-battery/”]

To Top