Gry na iOS i OS X

King’s League: Odyssey – rewelacyjna gra flashowa teraz w wersji na iOS

King's League: Odyssey

Gra King’s League: Odyssey była absolutnym hitem w wersji flashowej. Teraz, gdy trafiła do App Store myślę, że w szybko podbije także serca wielu użytkowników iUrządzeń, ponieważ jest po prostu wybitna.

Gra posiada bogatą oprawę muzyczną, która wprowadza wręcz w stan podziwu, godny tej gry samouczek, w którym wpierw musimy stworzyć swój zespół  (wybieramy poziom trudności, sztandar oraz nazwę drużyny). Następnie wybieramy gdzie chcemy grać i rekrutować naszych wojowników (w przypadku, gdy gramy pierwszy raz – jest to wioska) i dostosowujemy naszych bohaterów, trenując ich i personalizując.

[youtube id=”5f7cXX6d2zM”]

W King’s League: Odyssey dostępnych jest 46 klas postaci, z czego jednocześnie możemy używać i rozwijać trzy, a na późniejszym etapie gry, po odblokowaniu cztery i pięć. Po chwili naszym oczom ukaże się widok mapy i będziemy mogli przystąpić do ataku. Wraz z wygranymi w bitwach zdobywamy punkty reputacji, za które możemy kupić dowolne ulepszenia i umiejętności specjalne.

Gra oceniania jest bardzo wysoko, zarówno na forach, jak i w iTunes. W końcu nie ma powodu, by temu się dziwić – gra łączy w jedno świetną grafikę, dźwięk i przede wszystkim grywalność. King’s League: Odyssey wniósł spory „powiew świeżości” do App Store’a i można to tylko ocenić na plus.

Jeśli chcecie przetestować grę przed zakupem, możecie zagrać w wersję flashową w przeglądarce.

[appstore id=698470765]

To Top