Gry na iOS i OS X

Shadowrun: Dragonfall – dodatek do Shadowrun Returns w drodze!

Shadowrun: Dragonfall

Twórcy Shadowrun Returns zapowiedzieli pierwsze rozszerzenie gry o nazwie Dragonfall, którego akcja przeniesie nas do futurystycznej wersji Berlina. Niemieckiej stolicy zagraża niebezpieczeństwo o nazwie Dragonfall – kataklizm, który wydarzył się wiele lat temu. Oczywiście gracze zostaną wystawieni na swoistą „próbę moralną”, której rezultatem będą dalsze losy miasta.

Dodatek przyniesie dwie nowe bronie (granatnik i karabin snajperski), nowych przeciwników (między innymi gargulce powstałe z magii), zapis w dowolnym momencie gry, mnóstwo nowych portretów, przedmiotów i ulepszeń, dzięki którym wrażenia z gry będą jeszcze lepsze. Co ciekawe, nowości także dotyczą podstawowej wersji Shadowrun Returns. Dla moderów, twórcy przygotowali liczne ulepszenia do edytora, oraz możliwość wykorzystania wszystkich assetów zarówno z podstawki, jak i z dodatku.

Shadowrun: Dragonfall

Premiera już w styczniu 2014 roku na Mac OS X, Linux oraz Windows. Dla wspierających projekt, rozszerzenie będzie darmowe, natomiast reszcie przyjdzie zapłacić za dodatek 14,99$ (co ciekawe, podobną cenę miał Shadowrun Returns w dniu premiery) lub 24,99$ za podstawkę i dodatek w jednym pakiecie.

[margin_border /]

Jeśli gra Shadowrun Returns nie jest Ci jeszcze znana, zapraszam do przeczytania recenzji.

[source name=”Harebrained Schemes” url=”http://harebrained-schemes.com/post/shadowrun-dragonfall/„]

To Top