Aplikacje na iOS i OS X

Scanner Pro dostępny za darmo w App Store!

Scanner Pro

Aplikacja Scanner Pro, stworzona przez developera Readdle to absolutny niezbędnik każdego studenta czy ucznia, jednakże ze względu na swoją starą cenę (5,99 €) mało kto ją dotychczas nabył. Ta sytuacja zmieniła się właśnie teraz, ponieważ przez cały weekend aplikacja Scanner w wersji Pro będzie dostępna zupełnie za darmo. Przy okazji, Apple ogłosiło Scanner Pro aplikacją tygodnia.

Główną funkcją aplikacji jest „skanowanie” dowolnego dokumentu za pomocą wbudowanej kamery. Podczas skanowania, aplikacja dokonuje automatycznej detekcji „granic” dokumentu, które możemy również modyfikować ręcznie. Cały proces jest bardzo intuicyjny i nie zajmuje więcej niż minutę, a w razie braku czasu – możemy wykonać zdjęcie i w późniejszym czasie edytować je w programie poprawiając dodatkowo ostrość i kontrast.

Twórca aplikacji zadbał również o synchronizację pomiędzy naszymi urządzeniami, co jest bardzo przydatne w sytuacji, gdy np. jesteśmy na wykładzie i potrzebujemy pilnie coś przesłać znajomemu przez email, zachowując tym samym odpowiednią jakość i czytelność notatki. Możemy również wysłać plik do na nasze konto w usłudze Dropbox, Google Drive, Evernote bądź iCloud.

Podsumowując, Scanner Pro zdecydowanie zasługuje na miano „aplikacji tygodnia” i warto ją pobrać – zważając na oszczędność czasu oraz pieniędzy. Od dzisiaj nie trzeba już się zamartwiać o to, czy nasze dokumenty będą czytelne i czy będziemy mogli je łatwo przesłać na nasz komputer 🙂 .

[appstore id=”333710667″]

[source name=”9to5mac” url=”http://9to5mac.com/2014/01/02/scanner-pro-for-ios-available-for-free-as-the-first-itunes-app-of-the-week-in-2014″]

To Top