Plotki

Problemy z produkcją iWatcha

iWatch

Według najnowszych informacji, Apple ma wiele problemów w pracy nad iWatchem. Dotyczą one zarówno ekranu, żywotności baterii, jak i ogólnych kwestii produkcyjnych.

Wiele wcześniejszych doniesień sugerowało, że Apple planuje zastosować w urządzeniu wyświetlacz OLED, jednak trudności, które pojawiły się w tym zakresie, przekładają się na problemy z baterią. Z tego powodu Apple rozważa inną technologię i możliwość zastosowania innego rodzaju wyświetlaczy. Informacje na temat krótkiej żywotności baterii w prototypach urządzeń pojawiły się już na początku ubiegłego roku. Apple chce, aby urządzenie pracowało bez potrzeby ładowania przynajmniej 4-5 dni.

Inne przeszkody, na które natrafiła firma z Cupertino, to problemy przy produkcji i wykończeniu korpusu urządzenia.

Pomijając kwestie czysto techniczne, dla Apple odczuwalna może być również utrata kluczowego pracownika, Bryana Jamesa, który niedawno opuścił firmę. James wcześniej pracował nad iPodami, a w ostatnim czasie był członkiem zespołu rozwijającego iWatcha.

Pomimo licznych doniesień o problemach liczę jednak na to, że Apple sprosta zadaniu i najpóźniej jesienią tego roku zobaczymy wreszcie gotowe urządzenie.

[source name=”MacRumors” url=”http://www.macrumors.com/2014/01/07/iwatch-development-issues/”]

To Top