Aplikacje na iOS i OS X

Lekcje Angielskiego (iDean) na iPhone’a i iPada

Lekcje Angielskiego (iDean)

Chyba jednym z większych problemów jaki mamy podczas nauki języka obcego jest próba, często nieświadomego wręcz, przenoszenia i stosowania pewnych naturalnych dla nas zasad (czy to gramatycznych, czy w wymowie) z rodzimego języka. Często też uczymy się wielu skomplikowanych rzeczy, ale tak naprawdę nie umiemy tych najpotrzebniejszych, niezbędnych, by móc swobodnie się komunikować, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Jeśli macie podobne odczucia, to myślę, że pozycją, która może Wam się bardzo spodobać, jest kurs języka angielskiego na iOS stworzony przez Deana Mouschera – Amerykanina, który nauczył się języka polskiego:

Nauka języków to moja pasja. Zanim poznałem język polski, nauczyłem się mówić biegle po francusku i japońsku. Doskonale rozumiem problemy ludzi uczących się języków obcych i wiem jak najlepiej nauczyć ich płynnie rozmawiać po angielsku. Wykładałem angielski na Uniwersytecie Wrocławskim. Znając potrzeby Polaków uczących się tego języka, opracowałem unikatową metodę nauczania angielskiego.

Tak naprawdę, jest bardzo mało programów angielskiego, przeznaczonych specjalnie i wyłącznie dla Polaków. A jeśli są już przygotowane dla Polaków – to wykonane zostały również przez Polaków – a nie przez tych, dla których angielski jest ojczystym językiem.

O ile mi wiadomo, mój program jest jedynym, stworzonym specjalnie dla Polaków, przez Amerykanina. Nauczyłem się dobrze języka polskiego, będąc dorosłym i lepiej niż ktokolwiek inny rozumiem jak przekazać Polakom niuanse angielskiego, pokazać ważne różnice między językiem angielskim i polskim, aby uniknąć częstych błędów spotykanych nawet w podręcznikach do języka angielskiego.

Dean stara się w swoim kursie zwrócić uwagę na problemy, jakie ma Polak, uczący się angielskiego. Jego wiedza jest o tyle pomocna i ważna, że on sam, ucząc się Polskiego, doświadczał różnych problemów i odkrywał niuanse, różniące te języki.

Aplikacja na iPhone’a/iPada – Lekcje Angielskiego (iDean) – to 150 bardzo przystępnych, niedługich lekcji z przykładami, które możemy słuchać i czytać w wolnej chwili, przyswajając sobie bardzo praktyczną wiedzę.

Lekcje Angielskiego (iDean)

 

Pierwsze trzy lekcje dostępne są za darmo i dzięki nim możemy zapoznać się z aplikacją oraz stylem kursu. Jeśli nam się spodoba, możemy dokupić kolejne – pojedynczo, w pakietach po 10 lub od razu wszystkie (oczywiście jest to najbardziej opłacalna opcja). Warto podkreślić, że ze względu na specyfikę działania płatności wewnętrznych, dobrze jest już na początku zdecydować, w jaki sposób będziemy chcieli korzystać z aplikacji – jeśli zakupimy np. najpierw 5 lekcji, a potem chcielibyśmy zakupić od razu cały pakiet, to niestety nie ma możliwości, abyśmy otrzymali zwrot wcześniej wydanych pieniędzy.

Oprócz wspomnianych lekcji, w aplikacji znajdziemy też garść ciekawostek dotyczących języka angielskiego, różnych interesujących zwrotów i powiedzeń.

Muszę przyznać, że po zapoznaniu się z pierwszymi lekcjami, kurs bardzo przypadł mi do gustu i wydaje się naprawdę interesujący. Zachęcam do pobrania aplikacji i sprawdzenia darmowych lekcji – nawet jeśli nie zdecydujecie się na zakup pozostałych, to zawarta w nich wiedza, może okazać się bardzo przydatna.

[appstore id=430288714]

To Top