Informacje i nowości

iPad Air zdobył nagrodę w kategorii „Best Mobile Tablet”

iPad Air

Global Mobile Awards ujawniło dziś zwycięzców corocznych nagród za najlepsze urządzenia mobilne.

Tak jak to zwykle bywa z wszelkimi konferencjami i targami branżowymi, Apple nie uczestniczy w Mobile World Congress (MWC), gdzie np. Samsung zaprezentował najnowszego Galaxy S5. Nieobecność Apple nie była jednak przeszkodą, by firma otrzymała nagrodę w kategorii „Best Mobile Table”. Oczywiście najlepszym tabletem wybranym przez jury jest iPad Air. Ogłaszając wynik powiedziano o nim:

iPad Air to wysokiej klasy wydajność w atrakcyjnej i smukłej obudowie, którego ekosystem posiada niekwestionowaną przewagę poprzez wiele zoptymalizowanych aplikacji.

Niestety Apple nie zdobyło nagrody za najlepszy telefon – ta przypadła HTC One. Natomiast LG otrzymało nagrodę za „najbardziej innowacyjnego producenta roku”.

Najlepszy Tablet

Apple iPad Air

Precyzyjnie zaprojektowany, aby ważyć zaledwie jeden funt, iPad Air jest o 20 procent cieńszy i o 28 procent lżejszy niż iPad czwartej generacji, a o 43 procent węższe krawędzie (przestrzeń wokół ekranu – przyp. red.) czynią iPada Air znacząco cieńszym. Ekran Retina sprawia, że strony internetowe, tekst, zdjęcia i filmy wyglądają niezwykle ostro i realistycznie, a nowy, energooszczędny chip A7  sprawia, że bateria może być jeszcze mniejsza, i pomaga zredukować jej całkowitą objętość o 24 procent w stosunku do poprzedniej generacji, przy jednoczesnym podwojeniu wydajności (urządzenia) i utrzymaniu 10-godzinnego czasu pracy na baterii.

[product id=”iPad_Air” name=”iPad Air”]

[source url=http://9to5mac.com/2014/02/25/apple-wins-best-mobile-tablet-award-at-mobile-world-congress-in-absentia/ name=9to5mac]

To Top