Gry na iOS i OS X

Tony Hawk zapowiada grę na urządzenia mobilne

Tony Hawk

Tony Hawk, sławny amerykański skater, znany z serii gier sygnowanych jego nazwiskiem, ujawnił w wywiadzie prowadzonym przez Larry’ego Kinga, że pracuje nad nową grą na urządzenia mobilne, poświęconą jeździe na deskorolce.

[youtube id=”B9sTKB88eNg”]

W wywiadzie dla Bloomberga Tony powiedział:

Jeszcze nigdy nie poszliśmy wyłącznie w tym kierunku (dot. urządzeń mobilnych – przyp. red.), dlatego jestem bardzo podekscytowany; ponieważ ludzie spędzają sporo czasu grając na ich telefonach i tabletach, a my nigdy nie mieliśmy tutaj własnej gry, dlatego jestem tak podekscytowany, aby wreszcie jedną wydać.

Gra ma pojawić się w tym roku. Niewiele na jej temat wiadomo, ale ze słów Tony’ego raczej jasno wynika, że nie będzie to port żadnego z istniejących tytułów, a zupełnie nowa produkcja, stworzona wyłącznie z myślą o smartphone’ach i tabletach, ze sterowaniem przystosowanym do ekranów dotykowych. 

Dotychczas w App Store znajduje się port Tony Hawk’s Pro Skater 2.

[appstore id=365383577]

[appstore id=TONY_HAWK_MOBILE_GAME name=”Tony Hawk Mobile Game” premiere=”2014″]

[source name=”TouchArcade” url=http://toucharcade.com/2014/02/27/tony-hawk-working-on-a-new-skateboarding-mobile-game/][source name=”Cult of Mac” url=http://www.cultofmac.com/268279/new-tony-hawk-game-coming-exclusively-mobile-devices-year/]

To Top