Gry na iOS i OS X

Angry Birds EPIC będzie turową grą RPG

Angry Birds Epic

Do niedawna, każda kolejna gra z „Angry Birds” w nazwie, była bardzo podobna do swojego poprzednika. Co prawda zmieniało się „otoczenie”, dochodziły nowe ptaki, ale generalnie schemat rozgrywki był zawsze niemal identyczny. Pierwsza istotna zmiana nastąpiła wraz z wydaniem Angry Birds Go![appstore id=642821482 type=price].

Natomiast kilka dni temu Rovio zaprezentowało trailer kolejnej gry (poniżej), po którym można wnioskować, że nowy tytuł przeniesie nas w świat fantasy (lub okres średniowiecza).

[youtube id=”0lkqTX0ByKo”]

Z najnowszych informacji wynika, że Angry Birds Epic będzie grą RPG, z turowym systemem walki oraz rozwiniętą funkcją wytwarzania i ulepszania zbroi, oręża, czy mikstur. Oczywiście można się spodziewać, że zamiast wytwarzania czegokolwiek, będziemy mogli po prostu udać się do sklepiku, gdzie zakupimy wszystko łatwiej i szybciej, dzięki In-App Purchase.

Angry Birds Epic

Wstępna, „testowa” premiera (soft-lunch) w wybranych krajach planowana jest już w tym tygodniu.Więcej na temat soft-lanchu Angry Birds Epic, możecie przeczytać w artykule Dariusza.

Osobiście jestem bardzo ciekawy co wyjdzie z tego eksperymentu…

[appstore id=EPIC_ANGRY_BIRDS name=”Angry Birds EPIC” premiere=”2014″]

[source name=”Cult of Mac” url=http://www.cultofmac.com/269727/rovios-next-angry-birds-game-will-turn-based-rpg/]

To Top